fbpx

Öğrencilere müthiş fırsat!

Media Markt ile Yurt Dışında Burslu okumak hayal değil…

Türkiye’deki 15 mağazası ile dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi ve en düşük fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinen Media Markt, kariyer basamaklarını başarıyla tırmanmak isteyen genç öğrencilere kaçırılmayacak bir eğitim fırsatı sunuyor. Son başvuru tarihi, 28 Şubat 2010!
www.veteknoloji.com
Almanya’da üniversite eğitimine aylık 1000 euro burs…

Media-Saturn Holding, liseden mezun olmuş ve üniversite okumaya hak kazanmış adaylara, Almanya’nın Ingolstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uluslararası Perakende Yönetimi alanında üniversite eğitimi olanağı sağlıyor. Media Markt, 3,5 yıl eğitim alacak olan tüm öğrencilere, aylık 1000 euro tutarında burs ile maddi destek sağlayacak.

Mezunlara Media Saturn Holding’de iş  imkanı…

Almanya’nın Ingolstadt Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde 2005 yılından beri başarıyla devam eden program dahilinde, öğrenciler, “İşletme ve Perakende Yönetimi” bölümünde ingilizce olarak eğitim alacaklar. Öğrenciler, 7 sömestre sürecek üniversite eğitimine ek olarak, tatillerinde Media-Saturn Holding genel müdürlüklerinde staj yapma hakkına da sahip olacaklar. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrenciler, mezun olduktan sonra Media-Saturn Holding bünyesinde tercih ettikleri ülkede ve departmanda “Management Trainee” olarak işe başlama fırsatını yakalayacaklar.

Media Saturn Holding’in büyük eğitim fırsatı için, öğrenciler, MMStudyIRM referans kodu ile turkey@media-saturn.com veya www.kariyer.net adreslerinden 28 Şubat 2010’a kadar başvuru yapabilecekler.

Başvuru detayları ile ilgili bilgiye ulaşmak için www.mediamarkt.com.tr adresine girmeniz yeterli.

About Emre Zengin

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezunu Genç İnşaat Mühendisi ve Aynı Zamanda Bilişim ve Teknoloji Tutkunu

Check Also

Kayıp Kaçak Bedeli Dilekçe Örneği

Faturalarımı biriktirip bekliyordum zaten bu kararı. Televizyonda alt yazı geçince merak ettim izledim.Habere göre; Başakşehir Tüketici …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir