fbpx

Projeksiyon Özellikli Telefon

Dünyanın Android işletim sistemine sahip ilk projeksiyonuna dair detaylarMobile World Congress 2010 etkinliğinde gün yüzüne çıkmıştı. Samsung markasını taşıyan bu telefon, projeksiyon özelliğinin yanı sıra son derecegüçlü bir donanıma da sahip. 3.7 inçlik Super AMOLED ekran, HD Videokaydı, 8 Megapiksel kamera gibi özellikler telefonun dikkat çeken ayrıntılarından. (Gücüyle Cezbeden Telefon: Samsung i8520 Halo)


Bilindiği üzere cihaz daha önce HALO kod adıyla duyurulmuştu. Samsung tarafından duyurulan resmi adı ile cihaz Galaxy Beam olmuş.

Bu etkileyici cihazın kullanıcılar ile buluşacağı tarih olarak ise Temmuzayının ortaları olarak duyuruldu. Galaxy Beam’in kesinleşmiş bir fiyat bilgisi bulunmazken cihazın 4GB, 2GB, 1GB ve 16GB MoviNAND hafızaseçenekleri ile satılacağı belirtiliyor.

About Emre Zengin

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezunu Genç İnşaat Mühendisi ve Aynı Zamanda Bilişim ve Teknoloji Tutkunu

Check Also

Mobil Kaza Tespit Tutanağı

Mobil Kaza Tespit Tutanağı SBM tarafından geliştirilen uygulama sayesinde kaza tespit tutanakları akıllı telefonlar üzerinden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir