fbpx

WhatsApp Plus Çıktı

WhatsApp Plus Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Facebook’a 19 milyar dolara satılan ve yaklaşık 500 milyon aktif kullanıcısı olanWhatsApp size çok “sade” geliyorsa, üzülmeyin. geliştirilmiş ve modifiye edilmiş WhatsApp Plus’ ı kullanabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının APK dosyasını modifiye eden geliştiriciler, WhatsApp Plus’ı tam da bizim görsel zevkimize göre düzenlemişler. Bu düzenleme ile kişi isimleri ve durumları, sohbet penceresinin ve menülerinin arka planları, mesaj penceresindeki metin rengi tamamen kişiselleştirilebilir bir hale gelmiş.

Tek tek bunları mı değiştireceğiz?” diye düşünenler için de dahili bir tema mağazası kurulmuş ve bütün temalar ücretsiz olarak indirilebiliyor.

WhatsApp Plus’ın bir diğer özelliği ise 12MB’tan büyük fotoğraf, video ve müzik dosyalarını da gönderebilmesi. WhatsApp Plus ile kişilerinize 50MB’a kadar dosya, müzik veya fotoğraf gönderebilirsiniz. WhatsApp Plus’ta gizli olan bir diğer özellik ise, “Full Resolution” seçeneğini işaretleyerek resimlerin tam boyutta gönderilmesine izin vermesi. Normal şartlarda WhatsApp bant genişliğinden tasarruf etmek için gönderdiğiniz resimlerin boyutlarını ve kalitesini düşürüyor.

Resmi olmayan WhatsApp Plus’ın APK dosyasını bu adresten indirip kullanabilirsiniz. Tabi ki de APK dosyası dediğimiz için bu özellik şimdilik sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda geçerli.

Kaynak : http://www.webtekno.com/mobil-uygulama/whatsapp-plus-ile-daha-fazla-ozellige-sahip-olun.html

About Emre Zengin

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezunu Genç İnşaat Mühendisi ve Aynı Zamanda Bilişim ve Teknoloji Tutkunu

3 comments

  1. Mark’a gerçekten bravo vallahi güzel işler çıkartıyor ama ne kadar süre ücretsiz olur orası meçhul

  2. Android Sorunları

    Gerçekten güzel düşünülmüş bir proje olmuş. geleceğe dönük bi planlamanın daha iyisi olammazdı heralde. Onlar bu işi biliyor.

  3. Bilgisayarda whatspp kullanmak için bluestacks uygulamasını indirip whatsppı kurup telefona gönderilen onay kodunu girdiğinizde bilgisiayar üzerinden whatspp kullanmak mümkündür arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir